Urolog

Nasze opinie, porady, doświadczenia na temat szpitali, ośrodków zdrowia, lekarzy specjalistów...

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Anka
Mistrz
Mistrz
Kontakt:

Re: Urolog

#421 Post autor: Anka » 20 sie 2015 17:49

Ja też polecam dr Marie Łydkę leczy nas od 12 lat
Anka mama Krzysia 9 lat -Riw Kasi 4 lata i Karolinka

agata 30
Senior
Senior
Kontakt:

#422 Post autor: agata 30 » 01 kwie 2016 13:05

Poszukuje dobrego urologa dla doroslych w Rzeszowie. Moj Mlody juz bedzie pelnoletni i musze sie zaczac rozgladac za nowymi specjalistami. Dziewczyny z Rzeszowa polecacie kogos?
Dla dobra Dziecka matka zejdzie nawet do piekieł, by zaznało Ono odrobinę nieba na ziemi.

MarteczkaMateczka
Noworodek

#423 Post autor: MarteczkaMateczka » 22 lip 2016 10:34

Hej ja mogę polecić urologa dziecięcego i jednocześnie chirurga dziecięcego dr n . med. Andrzeja Grabowskiego z Tychów. Na pewno przyjmuje w Dea Salus - prywatnej klinice. Być może jeszcze gdzieś indziej go znajdziecie. Pozdrawiam.

1dorota
Noworodek

#424 Post autor: 1dorota » 18 mar 2017 11:48

Mam pytanie do osób mieszkających w Łodzi. Mój synek ma problemy z układem moczowym więc lekarz zaleciła badanie urodynamiczne. Jesteśmy w Łodzi więc chciałam znaleźć lekarza na miejscu. Znalazłam że w Łodzi takie badanie wykonuje przychodnia Salve http://salve.pl/przychodnie/dla-pacjent ... ynamiczne/ Mam pytanie czy ktoś robił tam badania? Jak wygląda przygotowanie do takiego badania ośmioletniego chłopca? na stronie przychodni jest tylko informacja na temat osoby dorosłej. Czy u dzieci wygląda to inaczej? Czy takie badanie jest bolesne? czy ja jako matka mogę być obecna przy dziecku? Czy powinnam się stresować czy jest to standardowe badanie przy problemach urologiczznych? Każda porada się przyda?

ODPOWIEDZ