Aschau w Niemczech

Nasze opinie, porady, doświadczenia na temat szpitali, ośrodków zdrowia, lekarzy specjalistów...

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
tyskam_vhH
Noworodek

Aschau w Niemczech

#1 Post autor: tyskam_vhH » 27 sty 2015 21:32

Kochani,

Chcialabym tylko powiedziec, ze moj bratanek byl operowany na biodro w Klinice w Aschau w Niemczech. Po operacji zostaly tez dla niego zrobione HKAFO ortezy przez firme Pohlig. Jesli moglabym sluzyc jakas pomoca to chetnie odpowiem na pytania. Ogolnie rodzice i bratanek (4 latka) sa bardzo zadowoleni z efektow.

Awatar użytkownika
Ewa795
Przedszkolak
Przedszkolak

Re: Aschau w Niemczech

#2 Post autor: Ewa795 » 27 sty 2015 22:33

My też jestesmy bardzo zadowoleni !
Blog Julii (narazie w budowie) - http://julia-bolewska-a-ch.blog.onet.pl

zuzanka27
Przedszkolak
Przedszkolak

#3 Post autor: zuzanka27 » 31 sty 2015 00:46

Bardzo bym prosiła aby któraś z pań napisała mi na priv jaki jest koszt wizyty, ewentualnej operacji mi chodzi głównie o biodro i koszt aparatów hakafo.
Jola,mama Zuzi z RK

selene
Noworodek

#4 Post autor: selene » 14 sie 2017 23:43

Czy korxystslyscie w klinice w Aschau z tłumacza ? Jak go znaleźć ? Macie może kogoś godnego polecenia?

paula31
Noworodek

#5 Post autor: paula31 » 12 paź 2017 14:43

Witam mam na imię Paulina i jestem mamą Filipka z RK, który ma siedem lat. Filip chodzi samodzielnie ale ostatnio okazało się, że ma podwichnięte prawe biodro i po konsultacji w Krakowie i w Poznaniu dostaliśmy dwie różne opinie. Kraków,żeby nie wstawiać go w ortezy aby sam jak najwięcej wypracowywał, a Poznań operować biodro prawe później lewe, które jest w miarę ok, ortezy grafo na cale życie, nauka chodzenia od początku i kule. Nie mogę się z tym pogodzić patrząc na idącego syna w butach ortopedycznych, który nie chce pomocy kul. Uważam, że operacja jest zbyt pochopna dlatego chcę jak najszybciej jechać do Aschau żeby skonsultować bioderka i nogi.BŁAGAM POMÓŻCIE BO CHCIAŁABYM POROZMAWIAĆ Z KIMŚ KTO TAM BYŁ.JAK UMÓWIĆ SIĘ I DO KOGO.SPRAWA BARDZO PILNA. Filipek zbyt wiele osiągnął by tak poprostu po jednej wizycie decydować o jego uziemieniu.

ODPOWIEDZ