Mój sukces - praca

Czyli, czym dzisiaj zaskoczył cię Twój skarb, wielkie i małe kroczki naszych małych Krainowców...

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Asia B.
Przedszkolak
Przedszkolak
Kontakt:

Re: Mój sukces - praca

#121 Post autor: Asia B. » 02 cze 2011 22:49

Odświeżania wątku część II
Witajcie Niezwykli oraz Niezwykłe Mamuśki [smilie=heart fill with love.gif]. Po raz kolejny strasznie się zaniedbałam w pisaniu na naszej szacownej Kraince [smilie=kiss of love.gif], a oto i nowe wieści o mnie.
Kończę pierwszy rok logopedii, jeszcze tylko jeden egzamin z dyslalii obwodowej i wakacje ze średnią 4,0, czyli nie tak źle ze mną.
Od poniedziałku startuję na drugi staż, tym razem na WTZ-y również jako pedagog-terapeuta.
Poza tym od lutego jestem we wspólnocie, duszpasterstwie młodzieży akademickiej i licealnej (Grupa Ewangelizacyjno-Modlitewna IGNIS), ludzie bez których nie mogę się obejść. [smilie=heart fill with love.gif]. W końcu mam rewelacyjnych, serdecznych i przychylnych mi przyjaciół, nareszcie nie jestem sama.
Z takich smętniejszych spraw, to od lutego zeszłego roku męczę się z torbielą jajnika, ale ponieważ zmniejszyła się z 6,3 cm na 2,7 cm to o zarazie cichosza.
To jest i będzie wątek samych pozytywów. [smilie=kiss of love.gif] [smilie=mylove.gif]
Na dziś tyle, obiecuję częściej informować co się ze mną dzieje. [smilie=happy.gif] [smilie=hi ya!.gif]
A jeszcze apropos tego wątku o pułapce rentowej to nie orientujecie się Niezwykli, czy można jeszcze podpisy zbierać:?:
Asia 26 lat z RKiW

Awatar użytkownika
Iwonia
Mistrz
Mistrz
Kontakt:

#122 Post autor: Iwonia » 04 cze 2011 08:44

Witaj Asieńko ponownie :D .... super wieści :!: .... Teraz sporo miejsca w szkołach będzie dla terapeutów ... bo zmiany w opiece i pomocy pedagogiczno-psychologicznej się szykują .... etaty będą w szkołach różnego typu , rozglądaj się w swojej okolicy , bo może zamiast stażu uda Ci się na stałe gdzieś zakotwiczyć , czego Ci serdecznie życzę .... :D Pozdrawiam i zdrówka dużo życzę! :D :D :D
Obrazek
Iwona mama Huberta RKiW.

Awatar użytkownika
KajaS
Niezwykły
Niezwykły
Kontakt:

#123 Post autor: KajaS » 04 cze 2011 15:09

No to się dzieje u Ciebie... ale to dobrze, taki napęd do życia ;)
Kaja mama Oli (13 lat i ciut) i Byśka (8 lat i ciut) RKiW
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Mój synek Bysiek - zapraszam ;)

ODPOWIEDZ