Sukcesy Kalinusi

Czyli, czym dzisiaj zaskoczył cię Twój skarb, wielkie i małe kroczki naszych małych Krainowców...

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
dawidiamelia
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sukcesy Kalinusi

#31 Post autor: dawidiamelia » 20 sty 2012 13:02

max pisze:Wielkie brawa dla Kalinki!
A tak na marginesie to gdzie mieszkacie w Norwegii, może Oslo?
No nie Oslo ale 200km od Oslo , dokladnie Gol. Do Oslo jezdzimy na kontrole raz w roku do Rikshospitalet , a czesciej do Drammen do szpitala np. wczoraj bylismy u okulisty. Z opisu widze , ze Wy w Oslo? Od dawna? A miasto rodzinne to Wschowa ta kolo Glogowa? Maz pochodzi z Glogowa.
KALINA
Obrazek

Amelia i Dawid rodzice Kalineczki z RK

Awatar użytkownika
max
Dorosły
Dorosły
Kontakt:

#32 Post autor: max » 20 sty 2012 13:34

dawidiamelia pisze:A miasto rodzinne to Wschowa ta kolo Glogowa?
Dokładnie!
My jesteśmy tutaj 3 lata. Do Rikshospitalet jeździmy dość często. Prawie wszystkie wizyty tam mamy.
Jak będziecie w Oslo daj znać to umówimy się na jakąś kawkę albo wpadnijcie bez okazji. Zapraszamy!
Justyna-mama Maksia RiW

Awatar użytkownika
randolka
Mistrz
Mistrz

#33 Post autor: randolka » 20 sty 2012 13:46

Niesamowite! Amelia, Twoja córcia jest wspaniała, a Ty zapewne pękasz z dumy!!! Gratuluję Wam z całego serca [smilie=kiss of love.gif]
Obrazek
Agata - mama Pawełka z wodogłowiem

Awatar użytkownika
dawidiamelia
Raczkujący
Raczkujący

#34 Post autor: dawidiamelia » 20 sty 2012 13:56

max pisze:
dawidiamelia pisze:A miasto rodzinne to Wschowa ta kolo Glogowa?
Dokładnie!
My jesteśmy tutaj 3 lata. Do Rikshospitalet jeździmy dość często. Prawie wszystkie wizyty tam mamy.
Jak będziecie w Oslo daj znać to umówimy się na jakąś kawkę albo wpadnijcie bez okazji. Zapraszamy!
No prosze , a my juz ponad 4 lata. Do Rikshospitalet jezdzimy tylko na rezonans , a reszte kontroli mamy w Drammen poniewaz to nasz szpital wojewodzki. Na badaniach w Oslo bedziemy jakos w czerwcu takze jakby cos to umowimy sie wczesniej:)
KALINA
Obrazek

Awatar użytkownika
dawidiamelia
Raczkujący
Raczkujący

#35 Post autor: dawidiamelia » 20 sty 2012 14:01

randolka pisze:Niesamowite! Amelia, Twoja córcia jest wspaniała, a Ty zapewne pękasz z dumy!!! Gratuluję Wam z całego serca [smilie=kiss of love.gif]
Masz racje "randolka" to jest naprawde cud! Przed swietami zrobila 3 kroczki niespodziewanie i tu taki postep az fizjoterapeutka nie wierzy. Normalnie ciagle chce mi sie plakac ze szczescia:) A Kalinusia to taka radostka , ja nie wiem jak mozna ciagle sie tak cieszyc:) Do tego zaczyna mowic takze 100% szczescia:)
KALINA
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek260587
MODERATOR
MODERATOR
Kontakt:

#36 Post autor: tomek260587 » 20 sty 2012 19:38

Wspaniały sukces :)

Awatar użytkownika
Sylwuś
Senior
Senior
Kontakt:

#37 Post autor: Sylwuś » 20 sty 2012 19:54

Super :) Cieszę się razem z Wami :)
Sylwia, mama Agatki z RKiW i Dominika.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Paula
Mistrz
Mistrz
Kontakt:

#38 Post autor: Paula » 20 sty 2012 19:55

Świetnie!! Gratuluję!! =D> =D>
Paulina mama Oliwii z RKiW i Amelii
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dawidiamelia
Raczkujący
Raczkujący

#39 Post autor: dawidiamelia » 19 lip 2012 08:56

Witajcie troszke nas tu nie bylo ale tez wiele pozytywnego wydarzylo sie u mojej panny:) Pisalam na poczatku roku , ze Kalinka zaczyna powoli chodzic i teraz radzi juz sobie swietnie. Zapomniala juz , ze mozna poruszac sie na czworakach i wszedzie porusza sie na nozkach. Nauczyla sie tez wstawac bez podpierania sie o przedmioty i juz potrafi stac chwile w miejscu. Zabawnie to wyglada jak probuje stanac w miejscu , ...doslownie jak mewa lecaca pod wiatr:) Strasznie jestem dumna z jej postepow. Poza tym rozgadala sie dziewczynka mowi juz zdania w stylu kali jesc kali pic , ubaw mamy co niemiara. Jako , ze 8 godzin dziennie przebywa w przedszkolu wiec jednoczenie uczy sie norweskiego takze miesza dwa jezyki. Ustabilizowala sie tez troche sprawa zaparc odkad Kalinka zaczela chodzic , od stycznia odstawilam jej srodki rozluzniajace stolec jak laktuloza czy movicol junior i odpukac jest ok. Codziennie kupa nawet jak zje czekolade ktorej jest straszna fanka. Owszem czasami troche ja zatwardzi ale to jeden dzien i jest ok. Wydaje mi sie , ze ruch w jej przypadku zdzialal cuda w tym temacie. Co prawda nadal brak swiadomosci z jej strony o robieniu kupy i siku ale jestem dobrej mysli. Wiadomo , ze pewnych uszkodzen nie da sie cofnac ale zawsze mozna cos poprawic.
KALINA
Obrazek

Awatar użytkownika
mama emili
Przedszkolak
Przedszkolak
Kontakt:

#40 Post autor: mama emili » 19 lip 2012 12:19

wspaniałe wiadomości,życzymy dalszych sukcesów
PATRYCJA

Awatar użytkownika
ania0306
Raczkujący
Raczkujący

#41 Post autor: ania0306 » 21 lip 2012 04:57

Cudownie gratuluje!
Wiem sama jaka to radosc dla nas mam widziec takie osiagniecia

Awatar użytkownika
tomek260587
MODERATOR
MODERATOR
Kontakt:

#42 Post autor: tomek260587 » 26 lip 2012 22:01

Ja również gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)

Awatar użytkownika
Sajila
Noworodek
Kontakt:

#43 Post autor: Sajila » 23 cze 2016 11:44

Ja tez oczywiście gratuluję i życzę dalszych sukcesów :) jak widać nie wolno się poddawać i zawsze trzeba walczyć do końca. Z czasem będzie już tylko lepiej :) Dobrze że o tym piszesz, bo dajesz przykład innym rodzicom, którzy być może stracili nadzieję.
Z wykształcenia jestem ksiegowa grudziadz . W życiu jak i w pracy staram się pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy.

Amelia22
Noworodek
Kontakt:

#44 Post autor: Amelia22 » 10 sie 2016 15:35

Moja mała córeczka Inga w końcu przekonała się i zaczęła jeść warzywa zielone. Dzisiaj zjadła nawet pierogi ze szpinakiem a wczoraj brokuła. Jestem szczęśliwa :) Pozdrawiam mamusie :)
Witam jestem Amelia, zawodowo pracuje jako księgowa. Wałbrzych to miasto mojego życia. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ