Urodziny Mikołaja - Anna Doman

Życzenia sto lat z serca płynące na wszelakie okazje

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Anna Doman
Przedszkolak
Przedszkolak

Urodziny Mikołaja - Anna Doman

#1 Post autor: Anna Doman » 27 sty 2014 14:53

4 lata temu o tej godzinie mój mały żuczek dał znać,że chce już się ze mną przywitać. Też leżał śnieg, ale nie bylo tak zimno jak dziś. Jechałam do szpitala ciesząc sie ze Cię w końcu zobacze,przytulę powiem jak bardzo Cię kocham... O 16:25 usłyszałam Twój płacz... Niestety Cię nie zobaczyłam... Potem padły tak bolesne słowa,które już na zawsze pozostaną w moim sercu. Dzisiaj już,sam mi mówisz kocham Cię,przytulasz się, budzisz o 5 rano słowami - Niuniuś wstawaj ,płatki Jesteś moim całym życiem. Dla Ciebie mam siłe rano wstawać i walczyć.
Życzę Ci, abyś zawsze był taki radosny jak teraz, abyś spotykał na swojej drodze dobrych ludzi ,którzy pokażą Ci jak żyć i być dobrym człowiekiem, abyś doceniał i celebrował każdą chwilę ,która jest tak ulotna.
Życzę Ci zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo tylko jego brak momentami, odbiera nam uśmiech. Życzę Ci spełniania kolejnych marzeń i abyś w w miejsce spełnionych miał nowe.
Kocham Cię - Twój Niuniuś
Obrazek

hannamajenczuk123
Noworodek

Re: Urodziny Mikołaja - Anna Doman

#2 Post autor: hannamajenczuk123 » 16 sty 2017 14:53

piekne zyczenia :) szukam inspiracji bo ja nie potrafie w taki sposob pisc

lonto
Noworodek
Kontakt:

Re: Urodziny Mikołaja - Anna Doman

#3 Post autor: lonto » 23 maja 2017 13:55