Pustkowo (zachodniopomorskie)

Nasze opinie i doświadczenia o ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach itd.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bogumiła Wójcik
Senior
Senior
Kontakt:

Pustkowo (zachodniopomorskie)

#1 Post autor: Bogumiła Wójcik » 03 kwie 2008 23:37

http://zem-pustkowo.pl/rehabilitacja

Dziś dostaliśmy już zgodę na pobyt na turnusie rehabilitacyjnym w Pustkowiu. Ten wyjazd organizuje stowarzyszenie do którego należymy. Czy ktoś może ma jakieś informacje na temat ośrodka w Pustkowiu, może ktoś tam już był? :?:
Bogusia-mama Filipka RKiW
Obrazek

Awatar użytkownika
Martek
Niezwykły
Niezwykły
Kontakt:

#2 Post autor: Martek » 03 kwie 2008 23:42

Busiu, a nie prościej podpytać rodziców ze stowarzyszenia, do którego należycie? Podpytać, a potem podzielić się z Niezwykłymi uzyskanymi informacjami. A jeszcze później zrelacjonować pobyt. ;-)
Pozdrawiam serdecznie-Marta
Obrazek
Blog Asi - zapraszam

Renata
Mistrz
Mistrz

#3 Post autor: Renata » 04 kwie 2008 00:02

Czy to chodzi o Pustkowie nad morzem koło Pobierowa? Nie słyszałam, zeby była tam jakas wyjątkowa rehabilitacja, no chyba że się mylę...
U nas: RiW

Awatar użytkownika
Bogumiła Wójcik
Senior
Senior
Kontakt:

#4 Post autor: Bogumiła Wójcik » 04 kwie 2008 15:34

tak to jest kogo Pobierowa (kiedyś jeździłam tam na obozy). A jak na razie to nasze stowarzyszenie nie organizuje żadnych spotkań i nie znam jeszcze nikogo. Pewnie poznam dopiero na tym turnusie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Martek
Niezwykły
Niezwykły
Kontakt:

#5 Post autor: Martek » 04 kwie 2008 16:42

Busiu, w takim razie poproś szefostwo stowarzyszenia o skontaktowanie Ciebie z kimś, kto zna ów ośrodek. Ja sama nie chciałabym jechać w ciemno.
Pozdrawiam serdecznie-Marta
Obrazek
Blog Asi - zapraszam

Awatar użytkownika
Bogumiła Wójcik
Senior
Senior
Kontakt:

#6 Post autor: Bogumiła Wójcik » 04 kwie 2008 16:56

Może masz rację. Spróbuję. Pozdrawiam!
Obrazek

Renata
Mistrz
Mistrz

Re: turnus rehabilitacyjny w Pustkowiu

#7 Post autor: Renata » 03 sie 2010 12:15

Bogusia - co prawda to był 2008 rok, ale jak było w tym Pustkowiu? Jak to rehabilitacja?

Kasia
Mistrz
Mistrz

#8 Post autor: Kasia » 03 sie 2010 14:12

http://www.ecotravel.pl/wcz_rodz/pustko ... kowo_1.htm
Wygląda fajnie, zwłaszcza te baseny, ale na porządną rehabilitacje bym tam nie liczyła.
No chyba, że jest jakiś inny jeszcze ośrodek.

Renata
Mistrz
Mistrz

#9 Post autor: Renata » 03 sie 2010 16:24

Tak pytam, bo mamy dofinansowanie dla Miłosza do rehabilitacji, a jako że już nie korzystamy z OWI nie mamy regularnych ćwiczeń na sprzętach czy intensywniejszego wysiłku i poszukujemy czegoś w ośrodkach nadmorskich, tak na co dzień - przynajmniej w jakimś zakresie rehabilitacji. Na jesień skorzystamy z tego ośrodka w Dźwirzynie http://www.ow-akces.pl/. Wstępne oględziny już zrobiliśmy.

mama Marcelka
Mistrz
Mistrz
Kontakt:

#10 Post autor: mama Marcelka » 04 sie 2010 11:42

Renata pisze:Bogusia - co prawda to był 2008 rok, ale jak było w tym Pustkowiu? Jak to rehabilitacja?

Też chętnie bym się dowiedziała.
Z tego linka co podała Kasia wynika, że ośrodek jest nawet interesujący.
Renata pisze:Na jesień skorzystamy z tego ośrodka w Dźwirzynie http://www.ow-akces.pl/.

Renatko dajcie znać po powrocie o tym ośrodku.
'Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi'
marcelkowy prawiecodziennik- www.marcel.mlody.pl

Aga23
Przedszkolak
Przedszkolak
Kontakt:

#11 Post autor: Aga23 » 06 sie 2010 11:51

Jak zostały wywołane tamte okolice, to ja serdecznie polecam tą część wybrzeża. Już drugi raz byłam z Olą w ośrodku Bagińscy SPA w Pobierowie na wczasach rehabilitacyjnych - mój zakład pracy wykupuje nam coś takiego z funduszu socjalnego. Ola miała pole magnetyczne na przykurcz kolan i okłady z borowiny codziennie i dwa razy na turnusie masaż. Do oporu można było korzystać z basenu, sauny i jaccuzi. Specjalnie na rehabilitację to bym tam nie pojechała oczywiście, ale wypoczynek fajowy, a poza tym czyściutkie plaże, specjalne zejście dla niepełnosprawnych (dwa miejsca parkingowe + dostosowana toaleta + zjazd wózkiem niemal do samej wody). Toalety są czyściutkie i nieodpłatne tuż przy zejściach, co w wypadku cewnikowania się mojej nastolatki jest bardzo istotne :-) Z Pobierowa można spacerkiem do Pustkowia, albo dalej do Trzęsacza - trasa dla wózkowiczów. Też jestem ciekawa tego ośrodka w Pustkowiu.
Aga mama Małgosi (19) i Oli RKiW (16)
http://www.tratwa.sos.pl

Awatar użytkownika
Bogumiła Wójcik
Senior
Senior
Kontakt:

#12 Post autor: Bogumiła Wójcik » 07 sie 2010 22:12

Dziewczyny w tym ośrodku byłam co prawda już dawno i Filip nie miał jeszcze wtedy nawet roku. Miał tylko jeden zabieg i to były ćwiczenia bierne, bały się nawet masażu mu wykonywać. Nie było żadnych innych ćwiczeń, w basenie też nie było żadnej rehabilitacji. Całymi dniami spacerowałam od Pobierowa po Rewal. Dobre na wypoczynek, ale rehabilitacja żadna.
Obrazek

Maciej Em
Noworodek

Re: Pustkowo (zachodniopomorskie)

#13 Post autor: Maciej Em » 09 sty 2017 23:29

Jeśli wybieracie się do Pustkowa to znalazłem taką stronę http://pustkowo-nad-morzem.pl tutaj znajdziecie ciekawe informacje, mapę pogodę, kamerę na żywo i inne ciekawe rzecz, które pomogą przygotować się na podróż.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki rehabilitacyjne”