Potrzebuję pomocy

Wszystko o studiach wyższych, studia dla osób niepełnosprawnych, uczelnie itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kasia.s
Senior
Senior

Potrzebuję pomocy

#1 Post autor: kasia.s » 05 mar 2007 10:00

Być może w tym roku, po długim namyśle i w zależności od sytuacji z Mikołajem, spełnię wreszcie swoje marzenia i wystartuję na studia doktoranckie.

Wczoraj rozmawiałam z ewentualnym promotorem, który zaproponowal mi przeredagowanie tematu w związku z moją obecną sytuacją życiową i uwzględnienia w nim niepełnosprawności. Baaaardzo mi się ten pomysł spodobał. Tak więc oprócz wolności i wychowania w mojej pracy pojawiłoby się dziecko niepełnosprawne. I tu jest właśnie problem, mam już pewną, bardzo cenną wiedzę empiryczną, ale zero wiedzy teoretycznej. Potrzebuję pomocy, gdybyście mogły podsunąć mi tytuły jakichś wartościowych pozycji lub mogły podać linki do prac magisterskich pisanych przy Waszej pomocy, byłabym bardzo wdzięczna!

Awatar użytkownika
Martek
Niezwykły
Niezwykły
Kontakt:

#2 Post autor: Martek » 05 mar 2007 10:42

Kasiu, na forum Iskierka znajdziesz pracę napisaną przy współudziale (ankiety) niezwykłych rodziców przez siostrę naszej Ulcik pt. "Opieka nad dzieckiem z rozszczepem kręgosłupa".
Nie jestem pewna, czy rzeczywiście będzie pomocna, jednak może będzie swoistym generatorem jakiegoś pomysłu na Twoją pracę...?
Życzę Ci, Kasiu, spełnienia marzenia, jak najszybszego uporania się z napisaniem pracy i już się wpraszam na wirtualne oblewanie tytułu doktora. ;-) :p
Pozdrawiam serdecznie-Marta
Obrazek
Blog Asi - zapraszam

Awatar użytkownika
kasia.s
Senior
Senior

#3 Post autor: kasia.s » 05 mar 2007 17:57

Wielkie dzięki Martek, zaglądnęłam na wskazaną stronkę i w bibliografii znałazłam kilkanaście tytułów, które mogą okazać się pomocne.

To wszystko, póki co, strefa marzeń, ale jeśli się zrealizują dam Ci znać i z pewnością zaproszę na oblewanie. ;-)

ODPOWIEDZ