Wózki inwalidzkie dla małych i dużych

Nasze opinie, porady na temat sprzętu rehabilitacyjnego

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
agata 30
Senior
Senior
Kontakt:

Re: Wózki inwalidzkie dla małych i dużych

#781 Post autor: agata 30 » 22 sty 2015 19:51

Powie coś ktoś o wózku GTM Challanger? Jesteśmy na kupnie i Młodemu się taki spodobał. Chciałabym poznać Wasze opinie jeśli ktoś posiada takowy.
Dla dobra Dziecka matka zejdzie nawet do piekieł, by zaznało Ono odrobinę nieba na ziemi.

miki789
Noworodek

#782 Post autor: miki789 » 18 mar 2016 16:47

Myślę, że na pewno wybierzesz coś z oferty sklepu ze sprzętem medycznym, którą znajdziesz pod adresem www.sklepmedyczny24.eu. Znajdziesz tam naprawdę bardzo duży wybór różnych modeli wózków inwalidzkich ręcznych i elektrycznych. Ja właśnie tam zamówiłem wózek dla ojca i póki co jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Awatar użytkownika
malutkaa316
Przedszkolak
Przedszkolak

#783 Post autor: malutkaa316 » 23 sty 2017 13:20

Witajcie, własnie stajemy przed wyborem swojego pierwszego wózka aktywnego. Na razie robię rozpoznanie i jestem przerażona cenami no i ilością samych wózków oraz tego na co zwracać uwagę. Czy jest ktoś kto mógłby doradzić, pomóc?
Hania skończyła już 4 latka, jest raczej drobna. Mimo dosyć ogólnej dobrej sprawności nie porusza się całkiem samodzielnie. W domu najwięcej porusza się na czworakach i chodzi trochę przy balkoniku. Chcielibysmy załatwić jej wózeczek bo jak wiadomo da jej to większą samodzielność a także nie długo czas na przedszkole.
Zauważyłam że dużo osób używa wózki GTM-u i chyba nie są z tych najdroższych. Czy ktoś pomoże ?
'nie pozwól by strach przed działaniem, wykluczył CIĘ z gry'

Sylwia mama Hanii z RKiW.

gucia
Nastolatek
Nastolatek

#784 Post autor: gucia » 27 lut 2018 22:53

Mam do sprzedania wózek GTM Mustang. Siedzisko 36x36. Odległość siedziska do podnóżka 40 cm (regulacja 5 cm). Składany wąs,opony z niebieskim paskiem, w bardzo dobrym stanie wizualnym (normalne ślady używania na podnóżku, pęknięty jeden boczek, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu - jeśli komuś bardzo przeszkadza, można wymienić na nowy. Dorzucam gratis poduszkę Roho Quadtro Select (8x8 wypustek, ok. 38x38 cm), low profile (5 cm wysokości). Wózek do obejrzenia/przetestowania w Krakowie. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu telefonicznego: 783402085 (najlepiej wieczorem). Pozdrawiam, Agata

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o sprzęcie rehabilitacyjnym”